Способи усунення засмічень

Способи усунення засмічень

Як усунути засмічення? Вибір технології залежить від причини засмічення каналізаційної системи. У московських офісах, квартирах і приватних будинках зустрічаються три варіанти засмічень:

 

Механічний. Виникає при попаданні в каналізаційну трубу великого предмета (харчових відходів, побутового сміття, випадково впала в унітаз іграшки тощо).

Експлуатаційний. З часом на стінках труб з'являються відкладення. Внутрішній діаметр труб звужується, їх прохідність погіршується.

Технологічний. З'являється або з-за зносу труб в старих будинках, або внаслідок неправильного монтажу каналізаційної системи (зайве кількість вигинів, занадто маленький діаметр труб) при проведенні ремонту в офісах і квартирах.

 

Способи усунення засмічень

 

В офісах, будинках і квартирах засмічення можна усунути чотирма способами:

 

Хімічний - із застосуванням спеціальних засобів. Переваги - просто, недорого, можна впоратися з засміченням власними силами. Недоліки - підходить тільки для усунення експлуатаційних засмічень і в якості профілактичного засобу. При неправильному використанні можливе пошкодження труб агресивними речовинами.

Ручний - з використанням троса або вантуза. Переваги - простота та доступність. Недоліки - при самостійній спробі усунути засмічення можливе механічне пошкодження каналізації, особливо при високому ступені її зношення або неправильному монтажі. Тому для проведення подібної операції краще викликати сантехніка.

Механічний - теж використовується трос, але його обертання здійснюється за допомогою двигуна. Переваги - ефективний при серйозних засорах. Недоліки - доведеться заплатити за терміновий виклик сантехніка, оскільки для такої роботи потрібні спеціальні навички та обладнання.

Гідродинамічний - труби промивають водою високої температури, яка подається під великим напором. Переваги - висока ефективність та безпечність для каналізаційної системи. Недоліки - як і в попередньому випадку, власними силами обійтися не вдасться. Доведеться викликати сантехніка зі спеціальним обладнанням.

 

Виклик професіоналів

 

Терміновий виклик сантехніка дозволяє вирішити проблему очищення труб швидко, недорого, не витрачаючи свого часу і не пачкаясь у відходах життєдіяльності. Але головне - такий підхід дає можливість усунути засмічення, не завдаючи шкоди каналізаційної системи. Технологія, застосовувана нашими фахівцями, передбачає попередню діагностику стану системи і вибір не тільки самого ефективного, але і самого безпечного способу очищення.

 

Вартість послуги доступна для будь-яких категорій населення. Ми виїжджаємо в офіси, квартири та приватні будинки всіх районів Москви. Викликати сантехніка можна в будь-який час, включаючи нічний. Ціна всіх робіт прозора і вказана в прайсі. Ніяких зайвих накруток, ніяких доплат «за терміновість» - все чесно, надійно і професійно. Ми подбаємо про те, щоб каналізація у вашому будинку працювала бездоганно служила якомога довше!

Рубрики: