Установка, заміна, монтаж, ремонт сантехніки марки Luyisi

Установка, заміна, монтаж, ремонт сантехніки марки Luyisi

В даний час величезною популярністю користуються ванни і душові кабіни з гідромасажем. Поява такої сантехніки перевернуло колишні уявлення про водні процедури, адже тепер кожен при бажанні може організувати у себе в квартирі справжній спа-салон.

 

Ванни і кабіни з різними видами гідромасажу, функціями хромотерапії і озонування води, зі спеціальними резервуарами для ефірних масел - сучасне гідромасажне обладнання поєднує в собі всі досягнення прогресу, залишаючись при цьому простим і зручним в експлуатації. Серед найвідоміших виробників такої сантехніки слід відзначити компанію Luyisi (США-Гонконг), чия продукція полюбилася багатьом жителям столиці.

 

На російському ринку затребувані душові і парові кабіни, бокси, гідромасажні ванни, душові панелі торгової марки Luyisi, не випадково фахівцям компанії «Гідравлік» часто доводиться виконувати заявки по установці сантехніки даного бренду. Наші майстри добре знайомі з особливостями конструкцій гідромасажного обладнання «Луїзі», тому монтаж буде проведено професійно і швидко.

Установка душових кабін Luyisi

 

Душова кабіна LuyisiАссортимент продукції Luyisi включає в себе понад вісімдесят найменувань, а хітом продажів по праву можна назвати душові кабіни та бокси.

 

Виробник випускає кабіни для будь-якої категорії покупців - від економ до преміум класу, але незалежно від вартості і функціоналу, всі вироби відрізняються надійністю, високим комфортом і безпекою в експлуатації. Гідромасажне обладнання даної торгової марки за своїми технічними характеристиками повністю адаптоване до параметрів вітчизняної електромережі, відрізняється поліпшеною гідроізоляцією і має збільшену теплоємність. Телефонуйте за телефоном: 8 (495) 505-32-44 і замовте виклик сантехніка.

 

Деякі вибирають для своїх ванних кімнат недорогі кабіни Luyisi, інші воліють чудові душові бокси - все залежить від запитів і фінансових можливостей покупця. Але в будь-якому випадку слід подбати про якісній установці обладнання.

 

Монтаж душової кабіни включає в себе збірку, установку, герметизацію і підключення обладнання, а також перевірку і демонстрацію працездатності. Для зручності монтажу виробник випускає спеціальні монтажні комплекти (підводка, куточки, герметики, стрічки та з'єднувальні муфти), але тільки кваліфікований фахівець зможе правильно встановити сантехніку, щоб в процесі експлуатації не виникало проблем з підключенням не було протікання, а всі функції працювали справно.

 

Особливу увагу слід приділити монтажу душових боксів. Від кабін вони відрізняються більшою глибиною піддону (можливість використовувати як ванну), підвищеною функціональністю (гідромасаж, акупунктурний масаж, підсвічування, озоно-, хромо - і ароматерапія, парова турецька баня, фінська сауна та інше). Установка і підключення такого обладнання повинні проводитися тільки спеціалістами, так що якщо виникла необхідність - сміливо звертайтеся в нашу компанію. Ми зробимо все швидко та професійно!

Встановлення гідромасажної ванни Luyisi

 

Душова кабіна LuyisiНемало шанувальників і у гідромасажних ванн торгової марки Luyisi. Надійні і компактні сантехнічні пристрої відмінно зарекомендували себе у вимогливого московського споживача, і тепер багато хто вибирають для своїх ванних кімнат сантехніку Луїзі.

 

Даний виробник випускає найрізноманітніші акрилові ванни з гідромасажем:

 

- прямокутні;

 

- кутові;

 

- асиметричні.

 

Попитом користуються ванни з обробкою з дерева і оригінальними вставками зі скла. Є варіанти L - лівосторонні иR - правосторонні моделі, а також одномісні та двомісні ванни. Найбільш поширеними опціями в них є:

 

- гідромасаж;

 

- озонотерапія;

 

- хромотерапія;

 

- наявність аэроджетов для аеромасажу;

 

- підсвічування.

 

Але щоб повністю насолодитися всім комфортом і приймати водні процедури без побоювань, слід подбати про виклик професійного сантехніка для монтажу ванни. Установка, підключення до системи водопостачання, герметизація місць з'єднань, монтаж фільтрів для води, підключення до електромережі, перевірка - ось, загалом, основні етапи робіт, які належить виконати фахівцям. І найкращим варіантом буде звернення в компанію «Гідравлік», майстри якої за заявкою виконають демонтаж старого обладнання, поставлять нове, а при необхідності проведуть ремонт сантехніки.

 

Звертайтеся, ми завжди раді допомогти зробити ваш побут комфортним!

Ремонт сантехніки Luyisi

 

Фахівці компанії «Гідравлік» допоможуть вам і в разі поломки гідромасажного обладнання. Несправності можуть виникати при неправильній експлуатації, недбалому догляді, і саме головне в таких ситуаціях - не покладатися на власні сили, а викликати майстрів. Тільки професійні і досвідчені сантехніки зможуть визначити причину і тип поломки: засмічення, проблеми з аэрокомпрессором, форсунками, пневмосистемою, водосборниками і насосами, грамотно провести заміну комплектуючих, які вийшли з ладу вузлів. Потім необхідно буде знову підключити обладнання і перевірити його роботу. Звертайтеся, ми завжди раді допомогти зробити ваш побут комфортним!

Рубрики: