Сантехника

Большой выбор сантехники в Граффити

Большой выбор сантехники в Граффити

Казало сь бы, тра  ва  альный во про с, ко то рый мо жно  встрета  ть сразу, как то лько  речь захо да  т о  смене сантехна  ка   в до ме, нача  ная с о бычно го  во до про во дно го  крана а   заканча  вая уна  тазо м

Остановка счетчика воды неодимовым магнитом

Для того чтобы остановить водомерный счетчик, можно воспользоваться несколькими способами. Можно демонтировать пломбировочное устройство и напрямую заблокировать крыльчатку механизма.

Как сделать ремонт сливного бачка своими руками

Как сделать ремонт сливного бачка своими руками

Сомневаюсь, что можно встретить человека, который бы хоть раз в своей жизни не сталкивался с поломкой сантехники в своей квартире или загородном доме. Многие предпочитают пользоваться услугами мастеров, аргументируя это тем, что каждый должен заниматься своим делом и что сами разобрать с проблемой они просто не в состоянии.

Инфографика про 36 удовольствий для всей семьи в бассейне

Инфографика про 36 удовольствий для всей семьи в бассейне

Домашний бассейн - это не просто спортивный объект, но и дополнительные бонусы для всех членов семьи. Для мамы и папы, для детей всех возрастов, бабушек, родственников и даже соседей.

Чтобы нагляднее представить все бонусы, производители бассейнов из полипропилена подготовили инфографику про 36 удовольствий от домашнего бассейна для всех обитателей дома.

Душевые боксы

Душевые боксы

В начале этой статьи я хотел бы вам рассказать о этом сайте, где я купил себе душевой бокс. Хотел бы сказать, что дизайн сайта очень даже не плохой, всё ясно и понятно. Легко можно подобрать под себя товар по цене и выбрать, по сколько ты хочешь, что бы тебе выбивало их.

Как купить ванну через интернет

Как купить ванну через интернет

Отправил я свою жену пожить на неделю к теще на дачу, но перед отъездом она взяла с меня обещание к её приезду купить ванну и обязательно установить её. Дело конечно нужное, тем более на старую уже без слёз смотреть нельзя было, вот и обещал, что все сделаю в лучшем виде.

Инсталляция Grohe

Инсталляция Grohe

Ремонт это всегда испытание для всей семьи. Самым сложным в ремонте является переделка и полный капитальный ремонт в ванной комнате и на кухне. Долго тянул с ремонтом, но уже тянуть было некуда.

Способи усунення засмічень

Способи усунення засмічень

Як усунути засмічення? Вибір технології залежить від причини засмічення каналізаційної системи. У московських офісах, квартирах і приватних будинках зустрічаються три варіанти засмічень:

 

Механічний. Виникає при попаданні в каналізаційну трубу великого предмета (харчових відходів, побутового сміття, випадково впала в унітаз іграшки тощо).

Експлуатаційний. З часом на стінках труб з'являються відкладення. Внутрішній діаметр труб звужується, їх прохідність погіршується.

Виклик сантехніка на Арбат

Виклик сантехніка на Арбат

Квартири сучасного мегаполісу важко уявити без різноманітного сантехнічного обладнання. Ванни, душові кабіни, крани, раковини, змішувачі, рушникосушки, біде - ці та інші пристрої міцно увійшли в наш побут, роблячи його більш комфортним.

І добре, коли все це технологічне обладнання працює без збоїв, але в реальному житті так не буває. А тому вельми затребуваними є послуги майстра-сантехніка.

 

Виклик сантехніка в район Коптєво

Виклик сантехніка в район Коптєво

Провести швидко і на високому рівні сантехнічні роботи в квартирі або офісі під силу лише справжньому майстрові-професіоналу. Потрібно не тільки грамотно змонтувати все обладнання, але також знати, які пристрої будуть самими підходящими в кожному конкретному випадку, вміти розрахувати ремонт так, щоб він був не тільки якісним, але і економічним.

 

Виклик сантехніка в Басманний район

Виклик сантехніка в Басманний район

Роботи, пов'язані з ремонтом або монтажем сантехніки, завжди вимагають професійного підходу. Заміна труби або унітазу, ремонт в ванній, установка душової кабіни або джакузі - тут не обійтися без виклику сантехніка.

Не менш важливою є і профілактика комунікацій, яка дозволяє подовжити терміни безаварійної експлуатації обладнання, і яку теж краще всього довірити майстрам. Розрахунок на те, що з проблемами можна впоратися власними силами, може дуже дорого обійтися.

 

Виклик сантехніка в Замоскворіччя

Виклик сантехніка в Замоскворіччя

Заміна змішувачів і ремонт ванної, установка унітазу і монтаж душової кабіни - рано чи пізно з такими роботами стикаються всі жителі міських квартир. Блага цивілізації, до яких відноситься і сантехніка, вимагають дбайливої експлуатації, правильного догляду та своєчасної профілактики. І вже якщо необхідний ремонт, то не обійтися без майстрів-професіоналів.

Виклик сантехніка в Красносельський район

Виклик сантехніка в Красносельський район

В офісах і квартирах, буквально напхані різноманітними комунікаціями, необхідно, щоб все працювало без збоїв. Особливо це стосується сантехнічного обладнання, адже протікання труб або засмічення можуть привести до дуже неприємних ситуацій.

Виклик сантехніка в Міщанський район

Виклик сантехніка в Міщанський район

Проведення робіт, пов'язаних з ремонтом або установкою сантехніки - це завжди складно і дорого. Необхідно, щоб майстри розбиралися в сучасному обладнанні, знали новітні технології та прилади та мали досвід роботи, а таких фахівців знайти не так-то легко.

Виклик сантехніка в Дмитровський район

Виклик сантехніка в Дмитровський район

Замінити трубу або усунути засмічення - ситуації можуть виникати різні, але завжди хочеться швидко виправити всі неполадки. Розрахунок на те, що ви впораєтеся з проблемами самостійно, може не виправдатися, і тоді доведеться платити вже вдвічі чи втричі дорожче.

Страницы